PROGRAMY EDUKACYJNE

MISTRZ KLAWIATURY 24 PRO

Wersja online znanego i wypróbowanego programu Mistrz Klawiatury do prowadzenia szkoleń szybkiego i bezwzrokowego pisania. Aplikacja dostępna z "chmury" przez przez przeglądarkę internetową Microsoft Internet Explorer. Wersja PRO udostępnia Panel administracyjny dla nauczycieli lub instruktorów.

Główne zalety takiego rozwiązania to:

Łatwość wdrożenia

Rozpoczęcie korzystania z serwisu nie wymaga instalacji oprogramowania w sieci lokalnej. Nie jest więc wymagana wiedza informatyczna, dostęp do lokalnego serwera, ani uprawniania administratora. Do pracy z aplikacją potrzebny jest tylko dostęp do Internetu i przeglądarka internetowa Microsoft Internet Explorer. W Windows 10 znajduje się ona w Akcesoriach Windows. Program korzysta z wtyczki Silverlight, która obecnie działa wyłącznie z tą przeglądarką.

Dostęp z dowolnego komputera

Zarówno uczniowie jaki i nauczyciele lub instruktorzy, mają stały dostęp do aplikacji z dowolnego komputera na świecie połączonego z Internetem. Mogą korzystać z programu w szkole lub w pracy, w domu, z komputera przenośnego czy z kawiarenki internetowej.

Dowolnie skalowalne okno

W programie zastosowano technologie dzięki której można płynnie skalować wielkość i rozdzielczość okna wraz z całą jego zawartością dopasowując ją optymalnie do wielkości ekranu i indywidualnych preferencji.

Okno ćwiczeniowe
Okno ćwiczeniowe z włączoną podpowiedzią palcowania. Wersja Inwokacji do Pana Tadeusza bez polskich liter autorstwa Stanisława Barańczaka.

Panel administracyjny umożliwia prowadzącemu kurs między innymi:

  • Zarządzanie dostępem do aplikacji w ramach przyznanej puli użytkowników.
  • Tworzenie grup użytkowników (np. klas) oraz ręczne przyznawanie identyfikatorów i haseł lub też automatyczne wysyłanie zaproszeń do danej grupy e-mailem.
  • Wgląd w historię pracy, postępy i wyniki uzyskiwane przez uczniów w poszczególnych sesjach.
  • Wgląd w statystyki zarówno pojedynczych uczniów jak i całych grup.
  • Usuwanie uczniów i/lub grup po ukończeniu kursu i wprowadzanie na ich miejsce nowych.
Panel administracyjny
Panel administracyjny dla administratora i/lub nauczyciela.


Kalkulator cen abonamentów dostępowych
do usługi Mistrz Klawiatury 24 PRO
Ilość użytkowników:   

Typ licencji: 

Abonament na okres: 
Cena netto VAT zw. Cena brutto

Z zakupu licencji szkolnej, po znacznie obniżonej cenie, mogą korzystać wyłącznie szkoły publiczne oraz szkoły niepubliczne o uprawnieniach szkół publicznych, prowadzące bezpłatną edukację na poziomie podstawowym, gimnazjalnym lub licealnym i dokonujące bezpośredniego zakupu z własnych środków bez przetargu. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość negocjacji ceny.